Windows 8’de Google Chrome
16 Eki, 2019 16:32 tarihinde eklendi

Windows 8’de Google Chrome

Windows 8’de Google Chrome

Google Chrome, 2008’den beri İnternet Explorer’e en büyük rakiplerden biri olarak piyasaya çıkmış bir servis sağlayıcısıdır. Bu uygulama, günümüzde daha popüler hale gelmiş ve Internet Explorer kullanıcılarını kendine çekmeyi başarmıştır. Günümüzde her 3 kişiden 2’si bir internet servis sağlayıcısı olarak Google Chrome’yi tercih etmektedir. Yüksek sörf hızı, veri tabanı uygulamalarındaki güçlü performans, yüksek indirme oranları ve güvenlik açığının minimum seviyede olması, bu uygulamayı daha popüler hale getirmektedir. Özellikle günümüzde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan yüzlerce eklentiyi de Google Chrome ile gönlünüzce kullanabilirsiniz. Peki ya Windows 8’de Google Chrome’yi daha önce test etmiş miydiniz?

Windows 8’de Google Chrome

Google Chrome tüm işletim sistemlerine entegre edilebilen ve uyumlu olarak çalıştırılabilen bir internet tarayıcısıdır. Bu tarayıcıyı Win 8 için de kullanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz olarak kullanmanız mümkün. Modern web site deneyimi için kullanabileceğiniz Google Chrome’yi indirerek Win 8’de kullanabilirsiniz.

Öncelikle sisteminizin 32 bir mi 64 bit mi olduğunu bilerek buna uyumlu olan Google Chrome uygulamasını indirin. Çünkü bildiğiniz gibi bu uygulama her bir işletim sistemi için özel olarak dizayn edilmiştir. Windows 8’de Google Chrome indirebilmek için internet bağlantınızın olduğundan emin olmanız gerekir. Çünkü .exe dosyasında bazı internet gerektiren yüklemeler olabilir. Bu yüzden internetin olduğuna emin olun. Windows 8 için Google Chrome indirdikten sonra, uygulamanız ile senkronize bir anti virüs uygulaması indirdiğinizden de emin olun!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *