Sosyal Paylaşımda Zirve Yapın
31 Ağu, 2013 6:38 tarihinde eklendi

Sosyal Paylaşımda Zirve Yapın

Sosyal Paylaşımda Zirve Yapın

Sosyal paylaşım sitelerinin bomba gibi hayatımıza girmesinden sonra artık herkesin bir sosyal paylaşım hesabı bulunması dünya üzerinde milyonlarca kişinin ortak bir alanda buluşmasını sağlamaktadır. Google+ ile Google’ın bizlere sunduğu sosyal paylaşım alanı oldukça rahat ve kolay kullanım sağlayan ara yüzü ile milyonlarca kullanıcı ile buluşmamızı sağlamaktadır.

Google + ile sosyal paylaşım uygulamasını indiren kişilerin tüm Google hesapları ve uygulamaları bu uygulama ile senkronize olacaktır. Bu şekilde elde edilen avantaj ile tüm Google hesaplarındaki arkadaşlarımızı bu sosyal ağda takip edebilmek için tek bir tık yapmamız mümkün olacaktır. Sosyal paylaşım alanı olarak kullanılan Google+ iş adamları ve dünyaca ünlü kişiler tarafından tercih ediliyor olmasını sunduğu güvenlik hizmetine borçlu olmaktadır. Bilgilerin çalınmasında en etkili güvenlik önlemlerini kullanan Google bu sosyal paylaşım uygulaması ile de oldukça etkin bir ortam oluşturmaktadır. Senkronize olan tüm uygulamalarının Google+ için en büyük faydası paylaşmamız gereken bir mail yada bilgi, belgeyi diğer Google uygulamalarımızdan kolay bir şekilde çekme imkanı tanıması olmaktadır.

Yapılan her değişikliğin diğer uygulamalar ile bağlantılı olması hayatımızdaki tüm uygulamaların tek bir hesap altında toplanması ile kullanımı kolay ve ulaşımı birbirine bağlantılı alanların hayatımızda olmasını sağlamaktadır. Google+ ile arkadaşlarımızla resim, yazı, video gibi daha pek çok şeyin paylaşılması sağlanmasının yanı sıra Drive uygulamasından istediğimiz bilgiyi yada Gmail uygulamasından istediğimiz ders notlarını yada bilgileri arkadaşlarımızla paylaşım imkanı doğması kullanımı kolaylaştıran diğer bir etkenlerdir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *