Outlook 2013 ilk Kurulum ve Hesap Eklemek
30 Ağu, 2017 17:17 tarihinde eklendi

Outlook 2013 ilk Kurulum ve Hesap Eklemek

Outlook 2013 ilk Kurulum ve Hesap Eklemek

Microsoft Outlook e-posta yönetim yazılımı ile dünya genelinde 500 milyondan fazla kullanıcısına üstün iş kolaylığı ve kişisel e-posta yönetim, düzenleme aracı olarak hizmet sunmakta. Outlook yazılımın kullanıma açılması ile iş yerlerinde, evde ve okulda iletişim gereksinimlerinizi karşılayacak, çok zengin ve üretici bir araca sahip olma şansına eriştik. Gelişmiş e-posta düzenleme, arama, iletişim ve sosyal ağ özelliklerinin yeniden tasarlanması ve yeni görünümüyle Outlook 2013 gayet başarılı ve göz doldurmakta. Outlook e-posta yazılımı verimliliğinizi sürdürmeniz, kişisel ve işle ilgili ağlarınızla sürekli bağlantıda kalmanıza olanak sağlamaktadır. Microsoft ofice yazılı ile genelde bilgisayarınıza girmeyi başaran Outlook programının gelin ilk kurulum nasıl yapılır, e-posta adresi nasıl eklenir sorularına yanıt bulalım.

1. Outlook 2013 programını açıyoruz ve ilk kurulum için ileri tıklıyoruz.

2. Daha önceden kullandığınız Outlook eski Hotmail hesabınız var ise evet seçin otomatik olarak POP3 ayarlarını yapacaktır. 3. ileri tıklayın.

4. Mevcut Hotmail.com veya Outlook.com adresinizin bilgilerini girin ileri tıklayın. 5. Şirket email adresini veya özel bir POP3 hizmeti kullanıyorsanız bu verileri girmek için Elle kurulum veya ek sunucu türlerini tıklayın.

6. Bilgileri doğru ve düzgün girdiğinizde sol taraflarında yeşil klikleri görüsünüz hata olursa tekrar denemeniz için size şans verecektir. Biliyorsunuz fazla deneme yaparsanız e-posta adresiniz bloklanır. 7. Başka bir hesap ekle den varsa sahip olduğunuz diğer hesapları ekleyebilirsiniz.

Başka hesabınız yok ise ileri tıklayınca ilk kurulum yapılarak e-posta adresleriniz yüklenecektir ve artık kuruluma hazırdır.

Diğer makalelerimizi takip ederek nasıl Outlook 2013 kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *