İşletmeniz İçin İphone
18 Ağu, 2015 20:08 tarihinde eklendi

İşletmeniz İçin İphone

İşletmeniz İçin İphone

İşletmenizi geliştirmenin farklı yollarını mı arıyorsunuz? iphone, işinizi geliştirmek ve genişletmek için kullanabileceğiniz farklı birçok seçenekten biridir. iphone, tabiri caizse cebinizde minyatür bir bilgisayara sahip olmanızı sağlar. Eğer çalışanlarınız için bir Ipone yatırım bütçeniz varsa sizin için çok iyi olacaktır. iphone çalışanları birbirine bağlar, takvimleri senkronize eder ve bilgilerin transferini daha kolay hale getirir.

İşletmeniz için hazırlanmış çok sayıda program indirebilirsiniz iphone teknolojinin eşsiz buluşlarından biridir. YouTUBE’da ki videoları izleyebilir, başka şeyler oluşturabilir, dosya transferi yapabilirsiniz. iphone ile kolayca şirketinizin blogunu yönetebilirsiniz. İşletmeniz için iphone kesinlikle önemli araç olacaktır.

Yeni iphone programı Siri kullanmanızı tavsiye ederiz. Siri sizin adeta kişisel asistanınız olacaktır. Siri ile planlarınız yapılır size etkin bir şekilde yardımcı olur. Randevularınızı ve önemli tarihleri size hatırlamada siri size yardımcı olur. Ayrıca ses komutları ile arama motoru gibi çalışır size sesli bilgi verir.

Yeni iPhone artırılmış e-mail özelliklerine sahiptir. Çeşitli e-mail hesaplarını iphone a kurabilir ve kullanabilirsiniz. Bu şekilde sizi personeliniz ile aranızdaki iletişi hiç kopmayacak sürekli iş yeriniz bağlı olacaksınız. Aynı zamanda tüm hesaplarınızdaki e-mailelerinizi kontrol halinde tutacaksınız. Senin verdiğin komutlar dahilinde meşgulken gelen e-maillerine otomatik cevap verme özelliğine de sahiptir.

Piyasada iPhone diğer modellerle karşılaştırıldığında kuşkusuz en iyisidir. Daha güvenilir, daha hızlı ve daha geniş uygulama kaynağına sahiptir buda bizim için önemlidir. iPhone ile insanları etkilemenin nasıl bir şey olduğunun farkına varırsınız. Eğlenceli bir teknolojik üründür aynı zamanda. Oyunlar oynayabilir, müzik dinleyebilir, fotoğraf çekebilirsiniz. iPhone ile artı olarak bir şeye ihtiyacınız olacaktır buda kuşkusuz araç şarj aletidir. Çünkü bu kadar çok işlev için yeterli olmuyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *