Google Play Nasıl Kaydolunur? Google Wallet Giriş Yap
12 Eyl, 2014 20:01 tarihinde eklendi

Google Play Nasıl Kaydolunur? Google Wallet Giriş Yap

Google Play Nasıl Kaydolunur? Google Wallet Giriş Yap

Hızla gelişen internet teknolojisinde kendini sağlam ve güçlü bir yer edinen Google ününü korumak için her geçen gün yenilikler üretip kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bu yenilikler arasında en çok kullanılanı ve en çok beğenileni Google Play ‘ dir. Google Play en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olan Android işletim sisteminin çalıştırabildiği programları kolaylıkla indirebileceğiniz aynı zamanda Android işletim sisteminin bir parçasıdır.

İnternet kullanımının en yoğun zamanlarını yaşadığımız bu dönemde hayatımızı kolaylaştıracak her türlü yazılımları bünyesinde bulundurmaktadır. Hesaplama yazılımlarından, iletişim yazılımlarına, oyun yazılımlarından anti virüs yazılımlarına kadar hemen her şeyi bulmanız Google hesabı eklemeniz gerekmektedir.

  • Bunun için cihazın Ayarlar bölümünü açın
  • Karşımıza gelecek ekranda Hesaplar başlığı altındaki + Hesap Ekle sekmesini seçmeliyiz
  • Bundan sonra yapmamız gereken Google seçeneğini seçmektir.
  • Ardından eğer yeni bir hesap eklenmek isteniyorsa yeni, zaten bir hesap varsa mevcut hesap seçeneğini seçmeliyiz.

Sonrasında gereken işlemler yapıldıktan sonra hesap ekleme işlemi tamamlanmış olacaktır. Tüm bu işlemlerden sonra Google Play de https://wallet.google.com/ uygulama satın alma adresinden eklediğimiz hesapta oturum açıyoruz ve Google Wallet hesaba ekliyoruz. Yukarıdaki tüm işlemler eksiksiz ve düzgün bir biçimde yapılmış olunursa artık siz de Google Play’e nasıl kaydolunur? Sorunuzun tüm cevaplarını bulmuş olacaksınızdır. Artık siz de hayatınızı buradaki yazılımlarla daha kolay hale getirebilir, oyunları keşfedebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *