Google 3D Maps Nasıl Kullanılır?
21 Mar, 2019 20:09 tarihinde eklendi

Google 3D Maps Nasıl Kullanılır?

Google 3D Maps Nasıl Kullanılır?

Google 3d İle Keşfe Hazırlanın

Google 3d, dünya haritası üzerinde bulunan her yeri 3 boyutlu olarak görüntüleyebileceğiniz bir uygulamadır. Google’ın bu uygulaması ile artık dünya ülkelerinin tüm şehirlerini, sokaklarını caddelerini adım adım gezmeniz mümkündür. Üstelik 3d görüntü ile binaları ve tüm objeleri 3 boyutlu olarak görüntülersiniz. Bu uygulama ile sanki kendinizi oradaymış gibi hissedip keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Google 3d ile keşfetmenin büyülü güzelliğini yaşayarak kendi ülkenizde veya istediğiniz dünya ülkesinde gezintiye çıkma şansınız olur. Üstelik istediğiniz görüntüyü bilgisayarınıza veya telefonunuza kaydedebilirsiniz. Google’ın haritalar uygulaması olarak bilinen Google Maps’ı cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan uygulama ile aradığınız yeri bulabilir gerçek görüntüleri ile kaydedebilirsiniz.

Google 3d Maps

Google Earth 3d Maps uygulaması Google’ın tüm dünya insanlarına sunduğu ücretsiz bir uygulamadır. Google 3d Maps imkânlarından faydalanarak dünyayı gezmeniz ve keşfetmeniz mümkündür. Aradığınız yerleri Maps uygulaması ile kısa sürede bulabilir 3 boyutlu görüntüsünü kaydederek kullanabilirsiniz. Google haritalar daha önceden yalnızca yerin harita görüntüsünü verirken yeni teknoloji 3d Maps ile 3 boyutlu görüntüleme sağlayabilirsiniz. Böylece harita üzerinde bulunan her yeri yürüyerek geziyormuş gibi olduğu haliyle görebilirsiniz. Bu son teknolojiyi dünyanın kullanımına sunan Google Maps uygulaması ile dünyayı keşfedip keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Google 3d Maps Nasıl Kullanılır

Google 3d Maps uygulamasını kullanabilmek için bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekir. Cep telefonlarında IOS veya Android cihazlara Google Maps indirmek ve kullanmak mümkündür. Üstelik Google Maps avantajlarından faydalanarak gitmek istediğiniz yeri cihazınızda açıp kaydederek internet erişiminin olmadığı çevrimdışı yerlerde de kullanmaya devam edebilirsiniz. Google 3d Maps ile dünya üzerinde merak ettiğiniz ülkeleri tüm cadde ve sokak ayrıntıları ile 3 boyutlu gezebilir, müze, kütüphane, doğa parkları, restoranlar, arenalar gibi aklınıza gelebilecek her yeri keşfetme şansınız olur.

Dünya üzerinde gitmek istediğiniz ülke veya şehir ile ilgili gerekli bilgileri edinmeniz için de çok faydalı olur. Gideceğiniz yerde gezeceğiniz yerleri önceden 3 boyutlu olarak belirleyip kaydedebilir. Ulaşım olanaklarını uygulama sayesinde öğrenerek gittiğinizde hiç bir sıkıntı yaşamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Google 3d Maps İle Görüntü Kaydetme

Google 3d Maps ile 3 boyutlu olarak görüntülediğiniz yerleri kaydetmeniz de oldukça kolay olur. Google Maps uygulamasında görüntülemek istediğiniz yeri bulup istediğiniz yakınlıkta yaklaştırın ve sizin için gerekli görünümü elde ettiğinizde dosya seçeneğine gelip kaydet kısmını tıklayıp görüntüyü kaydet seçeneğine tıklayıp farklı kaydet bölümünde istediğiniz dosya ismini vererek cihazınıza kaydedebilirsiniz. Görüntü kaydetmek de görüntülemek kadar pratik ve kolaydır. Her ülkenin kendi dilinde çeviri yapabilen uygulama kendi diliniz ile istediğiniz yeri kolayca bulup kaydedebilmenizi sağlar. Google 3d Maps ile dünyayı keşfedebilirsiniz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *