Gmail Yeni Hesap Aç
4 May, 2019 17:05 tarihinde eklendi

Gmail Yeni Hesap Aç

Gmail Yeni Hesap Aç

Gmail yeni hesap aç

Gmail dünyanın her yerinden kullanıcı olan bir web posta hizmetidir. Google hesabı olanlara ücretsiz sunulan bu e posta hizmetini herkes kullanabilir. gmail yeni hesap sahipleri Google tarafından sunulan tüm kolaylıklardan yararlanabilir. gmail yeni hesap oluştur ve e postalarınızı Gmail üzerinden gönderin, alın, sesli konuşma yapın, görüntülü sohbet edin. Günümüzde e posta iletişimi en hızlı haberleşme yöntemlerinden olduğu kadar güvenli olmasıyla da tercih edilmektedir. İsterseniz gmail yeni hesap al ve gmail yeni hesap giriş yaparak işlemlerine başlayabilirsiniz.

Google hesabı açanlar aynı anda bir Gmail adresine ve Google profiline sahip olurlar. İstediğiniz takdirde gmail yeni mail adresi alma işlemlerini yaparak, gmail yeni üyelik dahi oluşturabilirsiniz. gmail yeni oturum aç ve yeni adresinizle de haberleşmeye devam edebilirsiniz. gmail yeni hesap oluştur ardından hesap ayarlarından kendi ayarlarınızı yaparak hesabınızı kişiselleştirin.

Gmail yeni mail adresi alma nasıl yapılır

Yeni bir Gmail mail adresi almak istiyorsanız bunu Google hesabım sayfasından oluşturabilirsiniz.

Gmail yeni hesap açmak için Google ana sayfadan Gmail kısmına geçiş yapın. Burada bulunan gmail yeni aç “Yeni” sekmesine tıkladığınızda Google size hesabınızın olup olmadığını soracaktır. Hesabınız olduğunuz için “Hesabım var” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. gmail yeni kayıt yapmak için açılan sekmeye isminizi girin. Gmail e posta adresiniz için de kullanıcı adınızı belirleyin. Google yeni kullanıcı adınızı uygun gördüğü takdirde onaylayacaktır. Uygun olmayan bir kullanıcı adı belirlemiş iseniz size liste halinde bazı öneriler sunar.

Kullanıcı adı seçiminizi yapınca kullanacağınız şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre oluşturma sonrasında ilerleyen zamanda şifrenizi unutmanız durumunda kullanabileceğiniz tercihlerinizi de yapabilirsiniz. Bu tür ayarlarınızı ister gmail yeni hesap açtığınızda isterseniz daha sonra yapabilirsiniz. Şimdi değil seçimini seçtiğiniz takdirde bu ayarları daha sonra yapmanız mümkündür. Bu ayarları yaptıktan sonra kabul ediyorum sekmesine tıklayarak gmail yeni kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Resim ile size gösterilen doğrulama sembolünü de girerek son işlemleri yapın.

Google hesabınızı Google+ uygulamasına yükseltmeyi isteyip istemediğinizi de sorduğunda kararınıza göre tercih yapabilirsiniz. Hemen hesabınızı yükseltmek isterseniz şimdi başlat sekmesine tıklayabilirsiniz. Hemen işlem yapmak istemeyenler bunu erteleyebilir. Hesabınızın kurulumunu yapıldıktan sonra Gmail sayfasına yönlendirilirsiniz.

Gmail yeni hesap giriş işlemleri Google kullanıcı adınız ve şifreniz ile yapılmaktadır. Ana sayfaya geldiğiniz zaman burada hesap ayarlarından temel kişisel bilgilerinizi girmelisiniz. Adınız, cep telefonunuz ve e posta adresinizi girmeniz halinde daha sonradan hesap kurtarma işlemlerinizin sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Gmail yeni üyelik işlemlerinizi Google hesabım menüsünden yapabilirsiniz. Bu üyeliğiniz ile Gmail tarafından sunulan ücretsiz depolama hizmetini kullanabilirsiniz. Gmail e posta servisleri arasında en fazla tercih edilenler arasındadır. Maillerinizi ücretsiz gönderebilir ve alabilirsiniz. gmail yeni hesap oluştur ve ücretsiz Gmail hizmetlerinden faydalanın. Gmail üzerinden e postalarınızı güvenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

 

 

Anahtar Kelimeler: gmail yeni aç, gmail yeni hesap, gmail yeni hesap aç, gmail yeni hesap al, gmail yeni hesap giriş, gmail yeni hesap oluştur, gmail yeni kayıt, gmail yeni mail adresi alma, gmail yeni oturum aç, gmail yeni üyelik

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *