Gmail Posta Açma
10 Mar, 2019 3:20 tarihinde eklendi

Gmail Posta Açma

Gmail Posta Açma

Gmail Posta Açma

Gmail dünyanın en büyük ve güvenilir hizmet sağlayıcıdır. Milyonlarca insan Google arama motorunun sunmuş olduğu e-posta ve buna benzer Google hizmetlerine ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Yine Youtube, Facebook ve Skype gibi hesaplarınızı da gmail üzerinden kullanabilirsiniz. Gmail hesabı açabilmek için Google arama motoru üzerinden “gmail posta aç” yazarak çıkan ilk sayfaya tıklayıp hesabınızı oluşturmak için gereken bilgileri girin.

Daha sonra gizlilik ve şartları kabul ettikten sonra hesabınızı açmış olursunuz.

Gmail Posta Hesabına Giriş

Kendinize bir gmail hesabı aldıktan sonra gmail posta giriş yapabilmek için ister Google arama motoru üzerinden arama yapabilir isterseniz de Google Oturum açma üzerinden oturum açarak gmail hesabına erişebilirsiniz.

Oturum açmak için Google sekmesi açtıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan oturum aç butonuna tıklayın. Daha sonra açmış olduğunuz e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Oturum açıldıktan sonra, yine Google sekmesi üzerinden sağ üst köşede bulunan, Google Uygulamalarına tıklayın. Açılan pencereden gmail seçeneğine tıkladığınızda gmaile giriş yapmış olursunuz.

Gmail Hesabı Satın Alma

Google üzerinden gmail satın alma genellikle iş yerleri için oldukça önemlidir. Gmail hesapları manuel olarak oluşturulur. Fakat alınması gereken hesap başka birine ait ise ve bu hesap açık olduğu halde kullanılmıyorsa gmail satın al üzerinden o hesabı satın alabilirsiniz. Böylece tamamen size ait ve iş yerinde çalışanlarınıza ait e-posta adresleri bulunur. Bu hesaplar üzerinden Google üzerinde bulunan uygulamaları kullanabilir hatta pek çok ücretli uygulamayı da kullanabilirsiniz.

Gmail’den satın alınan hesapların avantajlarını görebilmek için gmail örnekleri ve hesapların örneklerini inceleyebilirsiniz. Google Analytics gibi ücretli ya da Google Drive hizmetinin kapsamlı, geniş alanlı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Satın alma işlemi genellikle yetkili bazı siteler üzerinden yapılmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *