Gmail Oturum Açmak Hakkında Bilgi
8 Eyl, 2014 22:21 tarihinde eklendi

Gmail Oturum Açmak Hakkında Bilgi

Gmail Oturum Açmak Hakkında Bilgi

Belge ve dosyalarınızı güvenli bir şekilde gönderme, istenmeyen e-postaları engelleme,veri depolama alanının daha fazla olması gibi birçok özelliklerinden dolayı Gmail diğer e-postalara kıyasla daha fazla tercih edilmektedir. Gmail bir Google mail servisidir. https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=mail adresinden Gmail oturum açmak için linki tıklayın veya altdaki basit adımları izleyebilirsiniz.

  • Gmail oturum açmak için Google arama sayfasına girerek gmail.com yazılır.
  • Açılan sayfada daha önce bir Gmail adresi alınmamışsa sağ üst köşede bulunan hesap oluşturun butonuna tıklanarak çıkan üyelik formu doldurulur.
  • Form doldurulurken Türkçe karakter kullanılamaz.( i, ö ü, ş, ğ gibi.) İlk adımda, gerekli kimlik bilgileri yazıldıktan sonra ikinci adıma geçilir.
  • Bu adım profil oluşturmadır.Dilerseniz bir fotoğraf ekleyerek internet üzerinden arkadaşlarınıza ya da aile üyelerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Sadece adınızı ekleyerek kullanabileceğiniz gibi hakkınızda diğer insanların bilmesinde sakınca görmediğiniz bilgileri ekleyerek de güzel bir profil oluşturabilirsiniz. Karar tamamen size aittir.
  • Üçüncü adımda Gmail hesabınız oluşturulmuştur.

Artık çok sayıda Google hizmetlerinden faydalanmaya, araştırma yapmaya ve paylaşımlara hazırsınız. Google e-maillerinizi de bu platformdan oturum açıp kontrol edebilirsiniz. Gmail oturum açmak kolaydır. Bilgisayarınızın herhangi bir Google hizmetinin sağ üst köşesinde bulunan oturum aç butonuna tıklayarak gelen Gmaillerinizi kontrol edebilir isterseniz YouTube‘a video ekleyebilirsiniz. Android telefonunuzda gmail oturum açarakda e-postalarınızı kontrol edebilir, Google’nın size sunduğu sayısız uygulamaları artık ücretsiz kullanıp indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *