Gmail Giriş Sayfası
15 Tem, 2014 1:38 tarihinde eklendi

Gmail Giriş Sayfası

Gmail Giriş Sayfası

Gmail giriş, Gmail giriş sayfası, Google bizlere pek çok seçenek sağladığı gibi internet üzerinden posta yollamamızı sağlayacak bir sistem de tasarlamıştır. Bu sistemin adı Gmail hesabıdır. Aynı zamanda bu Gmail hesabı bizlere 2.600 megabaytın üzerinde bir mail saklama potansiyeli sağlamaktadır. Bu saklama potansiyeli sayesinde bundan sonra tüm fotoğraflarınızı burada muhafaza edebilirsiniz. Ya da maillerinizi burada biriktirerek gerekli zamanlarda kullanabilirsiniz. Bir google hesabına sahip iseniz bu güzel servisin üstün özelliklerinden faydalanmak için buraya hemen tıklayın. Bir gmail hesabına sahip olmak istiyorsanız sitemizdeki makaleleri inceleyin.
Gmail hesabı sayesinde e-posta alabilir, arkadaşlarınıza da kolayca e-posta yollayabilirsiniz. Ayrıca bu Gmail hesabını açtığınızda reklam ile karşılaşmadan kolayca internet üzerinden maillerinize erişim sağlayabilirsiniz. Maillerinize erişim sağlarken aynı zamanda bu hesap üzerinden sohbet de gerçekleştirebilirsiniz. Sohbet sekmesinin bulunduğu bu gmail hesabınızda ekli olan herkesle sohbet edebilirsiniz. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak ve daha kolay üye olmak için altdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Gmail hesabına nasıl sahip olacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızdan sonra kolay bir şekilde bu hesaba sahip olabileceksiniz. Bu hesaba sahip olabilmek için ilk yapmanız gereken bir Google hesabı açmaktır. Bu Google açtıktan ekranın sağ kısmında oturum aç bölümünü göreceksiniz. Buna tıkladıktan sonra hesap oluşturun seçeneğini göreceksiniz.
Gmail giriş sayfasına gidebilmek için yukarıdaki bağlantıyı tıklayın. Gmail’in üstün özelliklerinden, geniş depolama alanından hemen yararlanın. Verdiğimiz linki tıkladıktan sonra isim ve soy isim bilgilerinizi buraya giriş yapmalısınız. Sonrasında alttaki bölümde e mail adresinizi belirleyeceğiniz bir alan bulursunuz. Buraya e mail adresinizi de girdikten sonra sizden şifre oluşturmanız istenecektir. Şifrenizi de sağlıklı bir şekilde buradan giriş yaptıktan sonra diğer gereken bilgileri girmeniz istenir. Bu bilgileri de girdikten sonra artık bir Gmail hesabına sahip olmuş olacaksınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *