G-mail E-posta Oluştur
13 Oca, 2019 0:50 tarihinde eklendi

G-mail E-posta Oluştur

G-mail E-posta Oluştur

Gmail e posta oluştur

Web posta hizmetlerinden olan gmail Google tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Gmail kaydınızı yapabilmek için öncelikle Google hesabı oluşturmalısınız. Bu kullanıcı adınızı ve şifreyi Gmail dışında Google Drive, Google Play, YouTube gibi başka Google hizmetlerinde de kullanabilirsiniz. e posta oluştur gmail hesabınızı sizler de ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Gmail e posta kutusu ile sevdikleriniz ile mesajlaşabilir, isterseniz görüntülü sohbet olanağı elde edebilirsiniz. Sesli arama yapabilirsiniz. e posta kur gmail ile mobil cihazlardan ve diğer cihazlarınızdan Gmail kolaylıklarını doyasıya yaşayabilirsiniz. E posta kutunuzda olan mailleri gruplandırabilir, daha düzenli bir haberleşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Gmail tarafından kullanıcılara sağlanan sınırsız depolama alanı ile e postalarınızı silmek zorunda kalmazsınız. e posta oturum aç işlemiyle bütün maillerinize bakabilirsiniz. Siz saklamak istediğiniz kadar dosyalarınız, iletileriniz ve resimleriniz Gmail güvencesi altında olur.

e posta oturum aç gmail hesabınızla özelleştirilebilir yeni sekmeler ile bütün kontrolü elinize alabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde yeni e postaları hemen fark edebilir, e postalarınızı istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

Gmail e posta hesabınız sizleri gereksiz reklamlar ile uğraştırmaz. Ayrıca açılır pençeler ile zamanınızı almaz. Sizler sadece gelen e postalarınız ile ilgili küçük metin reklamlarını görürsünüz. Bu reklamların sizlerin işine yarayacağı düşünülerek gösterildiğini dikkate almalısınız. e posta oluştur gmail ile dünyanız genişlesin, iletişiminiz kesintiye uğramasın. Çevrimiçi olduğunuz zaman istediklerinize rahatlıkla ulaşın. Sizlerin istediklerini dikkate alan Gmail istediklerinizi vermeye devam edecektir.

İletilerinize daha kolay ulaşmak, işlemlerinizi daha kolay yapmak için e posta kur gmail kolaylığından sizler de faydalanabilirsiniz. Gönderdiğiniz ve aldığınız bütün e postalar, e posta adresleri Gmail tarafından kayıt altına alınmaktadır. Bu aradığınızı bulmanızda size yardımcı olacak. e posta oturum aç gmail ile e postalarınızı daha kolay gönderebilirsiniz. İletinizi göndermek istediğinizde adresin baş harfini yazmanız yeterli olacaktır. Bu harfe uyan bütün e posta adreslerini Gmail size ekranda gösterecektir. Kısa arama yapabilmek için diğer harfleri de kullanabilirsiniz. Google tarafından sunulan bu e posta hizmeti yaşamınızı kolaylaştıracak tüm özellikleri bünyesinde toplamıştır.

E posta kur gmail nasıl yapılır

Öncelikle kendinize Google hesabı oluşturmak için gmail sayfasını ziyaret etmelisiniz. Daha önceden aldığınız Google hesabınız varsa bunu kullanabilirsiniz.

Hesap ayarlarını yapmak için ekranda sizi yönlendirecek adımları uygulamalısınız.

e posta oturum aç gmail için oluşturacağınız hesabı kullanacaksınız.

 1. Sizin istediğiniz kullanıcı adının daha önceden alınması halinde bunu aşağıdaki koşulların varlığı halinde alamazsınız.
 2. Sizin istediğiniz kullanıcı adı halen kullanımda ise
 3. İstediğiniz kullanıcı adına çok benzeyen bir kullanıcı adı ise
 4. Kötüye kullanım ya da spam gibi durumlar söz konusu ise
 5. Kullanıcı adı Google tarafından ayrılmış ise

e posta oluştur gmail sırasında bu kullanıcı adını alamazsınız.

Anahtar Kelimeler: e posta kur gmail, e posta oluştur gmail, e posta oturum aç, e posta oturum aç gmail

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Furkan

  Lütfen yardim edin

  • access_time 14 Tem 2020, 8:18
  • Cevapla