Bilsoft Cari Takip Programı Kullanımı
8 Ağu, 2015 2:28 tarihinde eklendi

Bilsoft Cari Takip Programı Kullanımı

Bilsoft Cari Takip Programı Kullanımı

Bilsoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti nin Ücretsiz olarak sunduğu bu program ile Şirketinizdeki Stoklarınızı Müşterilerinizin adres ve bilgilerini Ne kadar satış yaptığınızı ve daha fazlasını bu program ile yapabilirsiniz. Program şifreli olduğu için şifre olmadan açılmaz ayrıca program kurulumsuz olduğu için taşınabilir belleklerde başka bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Programın yedeğinde alabilirsiniz böylece programda yanlışlıkla silinen hataları önlemiş olursunuz. Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

  • Cari Hesaplar Bölümünde müşterilerin bilgilerinin bulunduğu bölümdür. Bu bölümde yeni müşteriler ekleyebilirsiniz.
  • Müşterilerden Alacak ve borçlarını takip edebilirsiniz.
  • Stok Kartları Bölümünde Şirketinizde ya da herhangi bir markette bulunan ürünlerinizi stoklarını takip edebilirsiniz. Ne kadar ürün satıldığını buradan takip edebilir ürün fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca ürünlere barkot numaraları da verebilirsiniz.
  • Taksit Takip Bölümünde ise Müşterilerinizin Borçlarını taksite bölerek taksitle ödemesini sağlayabilir ve taksitleri takip edebilirsiniz.
  • Satış Yap Bölümünde ise ürünlerin barkot numaralarını girerek satış yapabilir siniz aynı alışveriş merkezlerindeki kasiyerler gibi.
  • Faturalar bölümünde ise satışlarınızın faturasını görebilirsiniz.
  • Kasa bölümünde ise Günlük kasaya giren ve kasadan çıkan para miktarlarını öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *