Viber Uygulaması
3 Oca, 2016 22:49 tarihinde eklendi

Viber Uygulaması

Viber Uygulaması

Viber Uygulaması

Teknolojide devrim oluşturan uygulamalardan biri de viber uygulama denilen sistemdir. Androit, ipad gibi işletim sistemlerinde kullanılabilen uygulama ile sesli görüşmeler yapabilir, resimli mesaj paylaşabilir, mesajlaşabilir ve guruplar halinde arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Muhteşem özelliklere sahip uygulama ile iletişim ağı kurmakta çok daha güzel bir yöntem bularak sevdiklerinizle çok daha anlaşılır ve keyifli şekilde iletişim kurmanın keyfini yaşarsınız. 3G uygulamaya sahip akıllı cep telefonuna sahip olan her kişi bu uygulamadan yararlanabilir.

Viber Uygulaması

Nasıl Uygulamayı Kullanabilirim?

Uygulamayı için öncesinde telefonunuzun bu uygulama için uygun olup olmadığı önemlidir. Wifi ağına sahip androit ve ipad işlemci gibi işletim sistemine sahip cep telefonunuz varsa ve 3G özelliği telefonunuzda mevcutsa uygulamayı isterseniz bilgisayardan indirebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra sizde kayıtlı olan arkadaşlarınıza kayıt olduğunuza dair mesaj gider. Bundan sonra arkadaşlarınızda da bu uygulama varsa kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretli Bir Uygulama mıdır?

Bu uygulama için internet bağlantısı gereklidir. Eğer bilgisayarınız varsa buradan telefonunuza bağlanarak ücretsiz görüşebilirsiniz. Bunun dışında Viber uygulama ağı için belli bir ücret ödenir. Bilgisayarınızı kullanmadığınız durumlarda uygulamayı cebinizdeki internetle yapacaksanız eğer normal internet kullanıyorsanız çok kota harcayabilirsiniz. Ara sıra kota kontrolü yaparak internet fiyatını takip etmeniz gerekmektedir. Kotayı aşmamanız ve yüksek ücretler ödememeniz için ara sıra kota takip işini yapmayı ihmal etmeyin. Bunun için eğer evdeyseniz bilgisayarınızdan bağlanarak daha rahat görüşme sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla İletişim Kurmakta Mükemmel Teknoloji

Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle iletişim kurmak için mükemmel bir teknoloji olan viber ile ayrıntılı mesajlar çekebilir, bulunduğunuz andaki halinizi en iyi şekilde yansıtabilir, sesli, görüşmelerde çok daha net ve canlı şekilde görüşmeler yapabilirsiniz. Watsap , mesanger gibi uygulamaları aratmayacak özellikte olan uygulama ile arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Andoroit İşlemci Telefonlar İçin Harika Uygulama

Androit işletim sistemine sahip uygulayıcılar içinde viber iletişim ağı harika bir uygulamadır Androit market sayesinde bilgisayarınızdan cebinize rahatça uygulamayı indirebilir ve istediğiniz zaman ister tek ister gurupça konuşmalar yapabilirsiniz. Dostlarınızla gurup konuşmasında en iyisini vermeye çalışan uygulama iletişim ağında en iyisini hedeflemektedir.

Siz de Katılın

Eğer akıllı cep telefonunuz viber ağı için uygunsa siz de bu uygulamaya katılarak sevdiklerinizle keyifli anların tadını en güzel haliyle yaşayabilirsiniz. İletişim teknolojisinde en güzel yeniliklerden biri olan bu sistem ile sevdiğiniz kişilerle hoş sohbetler yapabilir ve en iyi şekilde onlarla iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *