Farklı Bir Dizi İşler Güçler
6 Ağu, 2015 12:25 tarihinde eklendi

Farklı Bir Dizi İşler Güçler

Farklı Bir Dizi İşler Güçler

Televizyon, sürekli olarak gelişmekte; bu gelişimi içerisinde birden farklı dizileri, programları insanlara sunmaktadır. Üstelik, bir çok farklı özel televizyon kanalının olması da, gene bu aşama da insanların çeşitli dizileri izleme imkânının olmasına neden olmaktadır.

İşler güçlerde, bu bağlamda Star TV gibi, Türkiye\’nin sayılı özel kanallarından birinde yayınlanan bir dizidir. Bu yazımız da, yüzeysel olarak bu diziyi ele alacağız. Genelde, dizilerin belli bir senaryosu ve dizi içerisinde yarattığı bir dünyası vardır. Lakin, İşler Güçler için durum böyle değildir. işler Güçler, tamamen gerçek dünya ile doğru orantılı bir dizidir. Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz adlı 3 karakterin gerçek hayatta ki isimleri ve hikayeleri baz alınarak hazırlanmakta olan bir dizidir. Bu 3 karakterimiz, temelde bir sinema filmi çekmek isterler. Bu nedenle de, para biriktirmek gibi bir amaçları vardır ve bunun için Meslek Hikayeleri adlı bir programı sunmaktadırlar. Lakin, yapımcıları cimri, yayınları izlenmeyen, hayatları bir türlü yolunda gitmeyen bir hâl alır durumları ve sürekli olarak farklı maceralar içerisin de bulunurlar.

Dizi ise, gerçek ile bağlantılı olarak bu karakterlerin yaşadıkları maceraları, oldukça farklı bir açıdan ele almakta; takipçilerine farklı bir komedi anlayışı ile sunmaktadır. Şimdiden, kendine has bir izleyici kitlesine dahi ulaşmış olan İşler Güçler\’i sizlerin de mutlaka bir kere izlemesini, mutlaka seveceğini tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *