My Business (Google Benim İşletmem)
3 Tem, 2019 23:44 tarihinde eklendi

My Business (Google Benim İşletmem)

My Business (Google Benim İşletmem)

Google’ın yeni hizmeti olan My Business, işletme sahiplerine Google üzerinde ücretsiz bir şekilde işletme profilini oluşturma ve böylelikle yeni müşterilerin ilgisini çekme imkânı tanıyor. My Business ile Google Arama ya da Haritalar gibi Google hizmetlerinde direkt olarak işletmenizi veya size yakın, benzer olan işletmeleri arayan kullanıcılara arama yaptığı anda gösterilir. My Business sayesinde gösterilen işletme profilinizi oluşturabilir ve kolayca düzenleyebilirsiniz. Böylelikle işletmeniz fark edilir ve yeni müşteriler edinebilirsiniz.

My Business ile kolaylıkla bir web sitesi oluşturabilirsiniz. My Business ile oluşturacağınız web siteniz, işletme profilinizdeki bilgilerle otomatik olarak oluşturulur. Böylelikle hiçbir kod ya da tasarım ile uğraşmadan kolaylıkla ücretsiz bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda daha sonra web siteniz içerisinde yer alan yazıları, fotoğrafları ve temaları çok kolay bir şekilde düzenleyebilir, diğer işletmelerden farklı olabilirsiniz.

Müşterileriniz ya da müşteriniz olma potansiyeline sahip kişiler sizi arayarak bulduğunda onların karşısına yeni yayınlar, fotoğraflar, günlük çalışma saatlerinizi çıkararak bu anı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kullanıcılarınızı işletmenize uğramaya teşvik edecek etkinlikler oluşturabilirsiniz. Hem müşterilerle iletişimde olmanız hem de yeni müşteriler kazanmanız için düzenli güncellemeler yapmayı ihmal etmeyin.

Sizin için önemli olan kişilerle güçlü ilişkiler kurun ve yazılan yorumlara cevap vererek müşterilerinizle ikili iletişim halinde kalın. Online etkileşimde bulunarak müşterilerinizin sadakatini arttırmanız oldukça kolay olacaktır.

My Business hizmetini kullanarak müşterilerin sizi nasıl bulduklarını öğrenebilirsiniz. Nereden geldiklerini ve nasıl arama yaptıklarını My Business sayesinde kolayca görebilirsiniz.

My Business‘e kaydolmak ücretsizdir ve sadece birkaç dakikanızı alır. İşletme profilinizi hemen hazırlayarak daha fazla müşteri kazanabilir, işletmenizi büyütebilirsiniz!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *