Htc Desire S Fiyat: Htc’den yeni nesil androitli telefon
8 Ağu, 2015 10:09 tarihinde eklendi

Htc Desire S Fiyat: Htc’den yeni nesil androitli telefon

Htc Desire S Fiyat: Htc’den yeni nesil androitli telefon

HTC, açılmış haliyle High Tech Computer firması tarafından üretilen bir markadır. Merkezi Tayvan’dadır ve 1997 yılında kurulmuştur. Birçok operatör firması adına üretim yapmaktadır. Bu firmalar arasında T-Mobile, Vodafone, Verizon gibi büyük işletmeler bulunmaktadır. Türkiye’nin de HTC ile buluşması Vodafone sayesinde olmuştur. 2007 yılında duyurulan habere göre Google İşletim Sistemi ile HTC anlaşma sağlamıştır. Bu anlaşma neticesinde HTC telefonlar Adroit İşletim Sistemli olarak üretilecektir.

Genel olarak HTC markalı telefonlara baktığımızda birçok model gözümüze çarpmaktadır. Desire, One, Explorer, Sensatıon gibi modelleri olan mobil aygıt markasının “Desire” serisine yeni bir üye eklenmesiyle gücünü arttırmıştır. Yeni eklenen model Htc Desire S’dir. Markanın en çok sevilen ve en çok tutulan modelidir Desire S. İşletim sistemi olarak Androit 2,3’ü kullanan Htc Desire S ara yüzüyle de kullanıcıyı memnun etmektedir. Htc Desire S Fiyat konusunda rakiplerine göre uygun olduğu gözlenmektedir. Ürün birçok göz alıcı özelliği beraberinde getirmektedir. Klasik olarak kullanılan manuel tuş takımının yerini dokunmatik tuş takımının alması ilk göze çarpanlardan ve bu yenilik kullanım kolaylığı açısından yarar sağlamaktadır. 480×800 çözünürlüğünde ekrana sahip olması yaptığınız işlerin rahatça halledilmesini sağlamakta. İdeal boyut olarak sunulan ekran boyutu sayesinde internette rahat gezmezini, müzik dinleyip video izlemenizi, yazı mesaj yazmanızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ekranınız çizilmez özellikte bir madde ile kaplanması artı biz özellik olarak kullanıcıya sunulmaktadır. İşlemci hızını ve ram hızını göz önünde alarak hızlı bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. En güncel teknoloji kullanarak estetik bir yapı sağlaması ilgi görmesine olanak sağlamıştır. 5 MP kamera sayesinde başarılı fotoğraflar çekebilirsiniz, ayrıca 720P HD formatında video çekebilme yeteneğine sahip olması anılarınızı ölümsüzleştirmek için bir fırsat olarak sizlere sunulmaktadır. Aygıt birçok bağlantı işlemini gerçekleştirebiliyor niteliktedir. Mobil bağlantı ile internete girebilir, Wi-fi özelliği sayesine kablosuz ağları algılayabilir bağlantı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yeni nesil televizyonlarla bağlanabilir özellikte olması cezp edici özelliklerinden bir başkasıdır. Htc Desire S’nin sosyal ağlarla iç içe geçmiş şekilde çalışmasıyla eğlenceli bir yapı sağlamaktadır. Androit İşletim Sisteminin mağazası olan Androit market sayesinde birçok ücretli, ücretsiz içeriğe ve uygulamaya erişebilirsiniz. Şarjının USB’den de yapılabilmesi ve sensor sistemi ile kullanıcı rahatlığını düşünmesi ek özelliklerindendir.

Htc Desire S Fiyat konusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Her firma kendi uygunluğu çerçevesinde fiyat belirlemiştir. Akakce.com sitesine girerek ürünle ilgili tüm firmaların fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Taksit seçenekleri, garanti seçenekleri, ödeme yolları ve ürün yanında verilecek aparatlar kriterlerini göz önünde alarak karar vermenizde yarar olacaktır. Htc Desire S Fiyatı 900-1100 TL arasında bulunmaktadır. Ayrıca ürünü Hepsi Burada, Gold Bilgisayar, İstanbul Bilişim, Teknosa gibi sanal mağazalardan da bulabilirsiniz. Karar sizin iyi inceleyip öyle karar vermekte yarar var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *