Google Hesabına Giriş
11 May, 2019 20:06 tarihinde eklendi

Google Hesabına Giriş

Google Hesabına Giriş

Google hesabına giriş

Google hesabı Google tarafından sunulan bütün hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlayan ana hesap gibidir. Google hesabi açmak istiyorum diyenler kolay adımlarda bir Google hesabı sahibi olabilirler. Google hesabi acmaq oldukça kolay oluyor. Siz yeter ki Google hizmetlerinden yararlanmayı isteyin. Özellikle bir Gmail hesabınız varsa Google hesabı açmak için hiç zorluk çekmezsiniz. Bu şekilde Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarınızda Google Play Store özelliğini de kullanabilirsiniz. Play Store üzerinden oyun, uygulama gibi hizmetleri telefonlarınıza yükleyebilmek için hemen Google hesabimi ac ve hizmetleri kullanmaya başla. Google hesabınız varsa Google hesabına giriş yap ve Google tarafından sunulan diğer hizmetlerden de ücretsiz bir şekilde faydalan. Diğer servislere yeniden kayıt olmaya gerek kalmadan Google hesabınız üzerinden bu servisleri de kullanın.

Google hesabına giriş yap Google ürünlerinden yararlan

Bir Google hesabınız varsa pek çok Google ürününe erişebilirsiniz. Google hesabınız ile YouTube ile keyif verici videoları izleyebilir. Gmail ile e posta hizmetinden yararlanabilir, Google Play Store üzerinden iyi vakit geçireceğiniz, yaşamınızı kolaylaştıracak uygulamaları indirebilirsiniz.

Google hesabi acmaq

Google hesabınızı oluşturmak isterseniz ana sayfada sizden kişisel bilgileriniz istenecektir. Buradaki bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde hesabınız güvende olur, Google hizmetlerinden daha iyi yararlanabilirsiniz.

Daha önceden açtığınız bir Google hesabınızın olup olmadığı hatırlamıyor iseniz bunu hemen kontrol edebilirsiniz. Önceden Google ürünlerinden olan Gmail, Google Haritalar, YouTube gibi hizmetlerde oturum açtı iseniz var olan bir Google hesabınız olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü herhangi bir Google ürünü için oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre hem Google hesabında hem de Google ürünlerinde kullanılır. Aynı kullanıcı adı ve şifre ile Google hesabına giriş yap ve işlemlerinizi bu şekilde yapın.

Daha önceden herhangi bir Google ürününde oturum açtığınızı da hatırlamıyor iseniz hesabınızın olup olmadığını e posta adresinizi girerek kontrol edebilirsiniz. Eğer kullandığınız e posta adresi ile ilişkin bir Google hesabı bulunmuyorsa bununla ilgili bir mesaj alırsınız. Eğer kullandığınız şifre ve kullanıcı adını hatırlamıyor iseniz hesabınızı kurtarma adımlarını uygulamanız gerekecek.

Google hesabınızın olup olmadığını e posta bildirimlerini kontrol ederek de anlayabilirsiniz. Google hesabınız ile Gmail e posta kaydını yapmış iseniz hesabınızla ilgili bütün bildirimler Gmail e posta adresine gönderilmiştir. Bunları kontrol ederek Google hesabına giriş yapabilirsiniz. Google tarafından gönderilen bildirimlerin yerini değiştirmek istediğiniz takdirde iletişim e posta adresinizi düzenlemeniz gerekecektir.

Google hesabimi ac işlemleri oldukça kolaydır. Ancak bazen hesabınıza giriş şifrenizi, kullanıcı adınızı unutmuş olabilirsiniz. Bu durumda hesabınızı kurtarma bilgileri ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. İzniniz olmadan birisinin hesabınızı kullanması halinde, şifrenizi unutmanız halinde güncellenmiş hesap kurtarma bilgileri ise hesabınızı kolaylıkla geri alabilirsiniz. Google hesabınızda oturum açın ve burada hesap bilgileri kısmından ayarlar sekmesine tıklayın. Burada kurtarma telefon numarası ekleme ve e posta adresi ekleme kısımlarını doldurarak her türlü olumsuzluğa karşı hesabınızı güvenceye alın.

Google hesabi açmak istiyorum diyenler bütün dünyada yaygın şekilde kullanılan, en fazla talep gören arama motorunun diğer hesaplarından da yararlanacaktır. Android mobil cihazlarına Play Store üzerinden uygulama indirmek, Gmail e posta adresi kullanmak, YouTube videolarına ulaşmak hiç te zor olmayacak. Ayrıca bu ürünleri kullanırken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Sadece Play Store üzerinden bazı uygulamaları indirmek için üretici firmasına az miktarda bir ödeme yapabilirsiniz. Google hesabınızda oturum açın ve istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirin. Google hesabına gir ve yaşamını zenginleştir, iyi vakit geçir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *