Gmail Nasıl İptal Edilir
3 Şub, 2015 13:45 tarihinde eklendi

Gmail Nasıl İptal Edilir

Gmail Nasıl İptal Edilir

Gmail hesabını kullanmak istemeyen ve kalıcı olarak silmek isteyen kişiler, Gmail üyeliklerinin iptal edilmesini sağlayabilir. Ancak gmail üyeliğini iptal eden kişiler, bu üyeliğine bir daha girememekte yada üyeliğini yeni aktif edememektedir. Bu yüzden de Gmail üyeliğini iptal etmek isteyen kişilerin, bu durumu göz önünde bulundurması gerekmektedir. Gmail üyeliğinizin iptali için izlemeniz gereken belirli adımlar vardır. Bunlar;

  1. Gmail hesabınıza giriş yapmalı, oturumunuzu açmalısınız.
  2. Oturum sayfanızın en üst kısmında dişli çark şeklinde görülen, ayarlar sekmesi vardır. Bu sekmeye tıklayarak, açılan menüden ‘’ Hesap Ayarları’’ seçeneğine tıklatın.
  3. Karşınıza çıkan sayfadan ‘’Ürünlerim’’ seçenekli kısmın tıklayıp ‘’ Düzenle ‘’ seçeneğine tıklatarak üyelik iptal sistemine ulaşabilirsiniz.
  4. Bu kısımda yer alan ‘’ Gmail Hizmetini Kaldır ‘’ seçeneğini tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekir.
  5. Üyeliğinizi iptal etmek istediğinize dair onay kutucuğuna da tıkladıktan sonra, hesabınızın kapatılması için işlemi bitirebilirsiniz. Bu şekilde üyeliğiniz kalıcı olarak kapatılmış olacak ve hesabınıza bir daha giremeyeceksiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *