Facebook Messenger
18 Oca, 2016 9:38 tarihinde eklendi

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Cep teknolojisinde en iyi olan yeniliklerden biri de Facebook Messenger dir. Bu uygulama ile facabook mesaj butonunuzu facebooka girmeden de kullanabilir ve istediğiniz zaman sevdiklerinizle ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Kısa mesaj yoluyla anında sevdiklerinize ücretsiz mesajlar atarak bildirim gönderebilirsiniz. Androit işlemci telefonlar içerisinde en çok uygulanan iletişim ağlarından biri olan bu uygulamanın özelliği wifi özelliğinden yararlanılarak mesaj gönderirken ücret ödememenizdir. Bu açıdan ücretsiz mesaj olanağından faydalanmanızı sağlayarak kısa mesaj kullanımında kontürünüz ve ya faturanız işlemez.

Messenger İle Foto, Video Gönderme

Bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biride mesajın yanı sıra video ve fotoğraf gönderebilme özelliğine sahip olabilmesidir. Uzaktaki sevdiklerinize en güzel karelerinizi bulunduğunuz anı çekerek paylaşabilir ve onların bu sayede sizinle hasret gidermesini sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz anın karelerini en iyi şekilde sevdiklerinize yansıtarak onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece mesafeler uzak olsa da sevdiklerinizle Messenger yoluyla güzel anlarınızı paylaşabilir ve onlarla birlikte olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

İstediğiniz Ülkeyi Arayabilirsiniz

Dünyanın neresinde olursa olsun istediğiniz ülkedeki kişilerle Facebook Messenger uygulaması ile görüşebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızın wifi özelliğinden yararlandığınız takdirde yurt dışındaki kişilerle görüşmek için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Yurt dışındaki arkadaşlarınız, dostlarınız, akrabalarınız kim varsa kolayca bu yolla iletişim kurabilir ve özgürce mesajlaşmanız, fotoğraf ve video göndermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Androit İşlemci Telefonlarda İndirilebilir

Androit işlemci telefonlar ile çalışan Messenger uygulamasını https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca adresinden rahatça indirilerek kullanılmaya başlanabilir. Eğer androit işlemci telefona sahipseniz messenger indirme işleminizi bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve sevdiklerinizle her an ücretsiz mesajlaşmanın ve daha pek çok şey paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Androit sanal market ile kolayca indirilebilen uygulama ile mesaj bildirimlerinizi istediğiniz kişilere ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Güzel bir iletişim ağı kullanmanıza sebep olan bu uygulamayı dünyanın pek çok yerde pek çok insan kullanmaktadır.

İstediğiniz Zaman Kapatın

Mesajlaşma teknolojisinde en yenilikçi iletişim ağını ceplerinize getiren Facebook Messenger iletişim ağı ile doyasıya mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimi yapma işlerini ücretsiz olarak yapmanın zevkini yaşadıktan sonra uyku gibi durumlarda eğer isterseniz kapatabilirsiniz. Bildirimleri her zaman almak istiyorsanız bildirim çubuğunu sürekli açık tutarak kesintisiz de kullanabilirsiniz.

Teknolojiyi En iyi Şekilde Yaşayın

Teknoloji harikası olan Messenger uygulamaları ile hayatınızın her anını sevdiklerinizle dolu dolu yaşamak istiyorsanız istediğiniz zaman uygulamayı cebinize indirebilir ve sevdiklerinizle mutlu anları sınırsız bir özgürlükle her an yaşayabilirsiniz. Hemen uygulamayı indirerek bu keyifli anları siz de yaşayın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *