Domain (Alan Adı) Alma Araçları
1 Oca, 2016 20:15 tarihinde eklendi

Domain (Alan Adı) Alma Araçları

Domain (Alan Adı) Alma Araçları

Etkili bir alan adı almak internet ağlarında başarılı işler yapmak için tek başına yeterli değildir. Ancak diğer stratejilerle birlikte doğru ve etkili bir alan adı almak başarıya giden yolda size inanılmaz kazanımlar sağlayacağı da kesindir. Bu konuda işinize oldukça yarayacak bir takım uygulamalar bulunmaktadır. Rahatlıkla kullanarak mantıklı seçimler yapmanıza yardımcı olacak alan adı alma araçları konusunda yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Domparision

Domparision alan adları konusunda bir fiyat karşılaştırma platformudur. Bu uygulama ile en uygun fiyatlı alan adlarını listeleyebilirsiniz. Programı kullanmak için yapmanız gereken hangi uzantıya ve ne kadar fiyatta bir alan adı istediğinizi ilgili yerlere tanımlamak olmaktadır.

Bust a Name

Bust a name uygulaması size alan adı önerileri sunan ayrıca da kayıtlı olan alan adlarını yönetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Web sitenizde ön plana çıkarttığınız alan adlarına göre size satın alınabilecek alan adı önerileri sunan Bust a Name programı ile alan adı seçimlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Domainr

Programa girmiş olduğunuz herhangi bir kelime ile ilgili sizlere farklı uzantılarda alan adı önerileri sunan Domainr ile Arapça, İbranice, Çince, Japonca gibi dillerde bile alan adı önerileri alabilirsiniz.

Domize

Alan adı konusunda deneyimsiz kullanıcıların yanında alan adı koleksiyonerliği yapan deneyimli kullanıcılara da hitap eden Domize uygulaması ile en gözde ve işinize yarayabilecek alan adlarını bulabilirsiniz. Domize ile bir alan adının daha önceden alınıp alınmadığını görebilir ayrıca daha önceden satın alınmış bir alan adının ikinci el alan adı piyasasında olup olmadığını da teyit edebilirsiniz.

Domain Typer

Domain Typer uygulamasının diğer uygulamalardan öne çıkan en önemli özelliği son derece güzel bir tasarıma sahip olması. Bunun yanında tıpkı Google’ da olduğu gibi search kısmına kelimenizi yazar yazmaz size önerileri göstermesi de bir başka güzel özelliği.

NXdom

Kısa bir alan adı istiyorsanız NXdom uygulaması tam size göre bir uygulama. NXdom ile size önerilen alan adlarını uzunluklarına göre sıralayarak istediğiniz kısa alan adlarını seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *