Facebook Kiwi İsteklerinden Nasıl Kurtulurum?
1 Tem, 2015 16:45 tarihinde eklendi

Facebook Kiwi İsteklerinden Nasıl Kurtulurum?

Facebook Kiwi İsteklerinden Nasıl Kurtulurum?

Facebook ta zaman geçirirken bildirimler kısmında Kiwi denen programı kullanan arkadaşınızdan gelen bildirim canınızı benim ki gibi sıkmıştır eminim. Bu uygulamandan gıcık olanların sayısı gün geçtikçe artmakta ve gelen bildirimler ciddi mana can sıkmakta. Size benim gibi bu yeni uygulamandan sıkıldıysanız ve Facebook Kiwi isteklerinden kurtulmak istiyorsanız yapılmanız gereken çok basit bir işlem. Sizin için hazırlamış olduğumuz anlatım ile son derece pratik ve şiddetle hızlı bir şekilde bu gıcık uygulamadan ve isteklerinden kurtulmuş olacaksınız.

Tabi her şeyin başı olarak facebook hesabınıza giriş yapmamız ve daha sonrasında https://www.facebook.com/settings?tab=blocking adresinden kiwi bildirimlerini kapat linkini tıklamanız gerekmekte. Açılan sayfada alt taraflarda Uygulamaları Engelleme bölümünü bulunuz.

facebook-kiwi-isteklerinden-nasil-kurtulurum-1

Yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran karşınıza çıkacak Uygulamaları Engelle yazan yerin karşısındaki boşluk kısmına benimde yazdığım gibi kiwi yazın (bende de gizli bir uygulama engelleme rahatsızlığı varmış onu gördüm bu resimde 😀 ) yazdığınızda aşağıya doğru açılacak olan listeden Kiwi ile ilgili 3 adet uygulama çıkacaktır alttaki resimde görüldüğü gibi

facebook-kiwi-isteklerinden-nasil-kurtulurum-2

Çıkan yazıları tıklayınca altdaki listenize eklenecek ve artık hiçbir zaman kiwi istekleri size gelmeyecektir. Takıldığınız kısımları hemen aşağıdaki yorum kısmında belirtin lütfen.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *