Chrome’da İndirme Programı Çalıştırma
19 Tem, 2015 15:46 tarihinde eklendi

Chrome’da İndirme Programı Çalıştırma

Chrome’da İndirme Programı Çalıştırma

Chrome iyi bir internet tarayıcısı olmasına rağmen bazı eksiklikleri de vardır.İşte onlarda biride Chrome da her indirme programı çalışmıyor.Örneğin orbit gibi bir indirme programı Chrome çalışmıyor.Bunun gibi çalışmayan indirme programlarına çözüm arayanlar için öncelikle vereceğim adresteki eklentiyi indirmeniz gerekir ama tarayıcınız Chrome iken indirmeniz lazımdır.

Orbit downloader indirmek için tıklayın.

 

chromein

  1. Birinci bölümde genel olarak kullanılan indirme programı var. Sizin bilgisayarınızda yüklü olan programların yanında mavi yazı yazar yüklü programlardan size uygununu seçmelisiniz
  2. Eğer indirme programınız 1. bölümde yoksa 2. bölümden bilgisayarınızdaki programın adresini yazarak ta yapabilirsiniz.
  3. 3. Bölümde ise hangi tür formatları indirme ayarlarını yaptıktan sonra işaretleyip kaydetmeniz yeterli sonra Chrome yeniden çalıştırın indirmek istediğiniz zaman farenizin sağ tuşuna bastığınızda Download indirme işaretini göreceksiniz. İşarete tıkladıktan sonra girmiş olduğunuz sitede indirebilecekleriniz çıkacak böylelikle indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *