Canon 3D Yazıcı Üretecek
18 Oca, 2016 7:11 tarihinde eklendi

Canon 3D Yazıcı Üretecek

Canon 3D Yazıcı Üretecek

Canon markası Paris’te yer alan Canon EXPO 2015 fuarı içerisinde B2B alanında piyasaya çıkacak olan son ürünlerini ve geleceğin teknolojilerini ziyaretçilerine sergiledi. Canon ilk olarak 3D baskı sektörüne adımını attı. Bununla beraber Karma Gerçeklik Çözümü olarak isimlendirilen (MREAL) gerçek dünya ortamı ile beraber bilgisayar tarafından üretimi gerçekleştirilen sanal görüntüleri kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Görüntüleme çözümleri konusunda dünya lideri olarak bulunan Canon bu konuda her zaman en yeni ve geleceğe dönük olarak bulunan Paris’te yapılan Canon EXPO fuarında gösterimini yaptı. Canon, fuar içerisinde B2B stratejisiyle beraber 3D baskı işlemi, grafik sanatları ve ağ kamerası hizmeti gibi özellikleri sundu.

3D Yazıcı

Canon EXPO içerisinde ziyaretçiler Canon markasının iş akışlarını ve üretkenlik durumunu artırmak gibi, işletmelerin gerçek olarak bulunacak olan ihtiyaçlarının üzerine eğilen müşteri odaklı yapılan merkezli çözümler geliştirmeye dönük çalışmalarını tamamlayarak burada sergiledi. Canon ‘un piyasa üzerinde sunmuş olduğu en son çözümler, işletmelerin bu konuda yer alan çözümlerinin bugün nasıl kullandıklarını ve gelecekte hangi alanda kullanabileceklerini gösterdi. Canon, ortağı olarak bulunan 3D Systems ile beraber gelecekte yeni ve umut vadeden 3D pazarı hizmetinde ilk adımlarını atmaya başladı. EXPO’da Canon ’un içerisinde bulunan müşterilerini veri yakalama, görsel birleşim ve çıktı arasında yer alacak olan akıllı işbirlikleri kolayca sunabilen yenilikçi çözümleri müşterileriyle buluşturuyor.

Karma Gerçeklik Çözümü

Canon markası Karma Gerçeklik Çözümü projesi ile beraber (MREAL) gerçek dünya ortamlarıyla bilgisayarlar tarafından yapılacak olan sanal görüntüleri (CGI) çok daha kusursuz bir biçimde birleştirmeyi amaçlıyor. Canon ‘un, imalat içerisinde bulunan temel zorlukları çözebilmesi adına tasarladığı Karma Gerçeklik Teknolojisi, Japonya içerisinde piyasaya sürüldüğünden beri ürün prototipi imalatı için kullanılmaya devam ediliyor. MREAL sistemi ile beraber Canon EXPO fuarı içerisinde ziyaretçilerin bu teknolojiyi her anlamda birinci elde, gerçek boyutlu olarka yer alan bir araba şasisi içerisinde otomotiv imalat ortamında tam olarak tamamladı.

Dijital Renkli Baskı

Canon EXPO fuarında EMEA’da lansmanı yapılan, dakikada kusursuz 100 sayfa baskı yapabilen Canon ‘un ilk dijital renkli baskı motoru olarka bulunan imagePRESS C10000VP kullanıcılara sergilendi. Bu cihaz; iş üretim hacmini her anlamda etkili olarak iyileştiren, güvenilir renk tutarlılığı ile birlikte daha doğru kayıt kontrolünü garanti altına alabilen, esnek medya kullanım faaliyetlerinde bulunan ve sonlandırması işlemlerini bir arada utan teknolojik faaliyetleri ile beraber görüntü kalitesinde ve üretkenlik koşullarında da yeni standartlar belirlemeye devam ediyor. Gerek ticari faaliyet koşullarında gerekse kurum içi baskı hizmeti faaliyetlerinde (PSP) yer alan, kaliteden ödün vermeden her anlamda çok daha yüksek üretim hacmi taleplerini tam olarka karşılayabilmek için tasarlanmış olan imagePRESS C10000VP, ünlü markanın görüntüleme teknolojisi hizmetinin müşterilerine nasıl yardımcı olacağını en iyi şekilde sergilemeye devam ediyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *