Waze – GPS, Haritalar & Trafik Nasıl kontrol edilir?
26 Kas, 2018 19:14 tarihinde eklendi

Waze – GPS, Haritalar & Trafik Nasıl kontrol edilir?

Waze – GPS, Haritalar & Trafik Nasıl kontrol edilir?

Waze GPS Haritalar Trafik Nasıl Kontrol Edilir

Waze tabletler ve cep telefonları için geliştirilmiş olan App Store ve Google Play’ den herhangi bir ücret ödenemeden indirilebilinen bir GPS navigasyon programının adıdır. Waze uygulaması kulacısı olan kişilere gelen raporları, gerçek zamanlı trafik ile ilgili bilgileri, ücretsiz harita güncellemelerini ve konuşma desteğini sağlamaktadır. Waze uygulaması sayesinde yoğun trafik olan bölgelerden uzak durabilir, eve varış için tahmini sürenizi ölçebilir, arkadaşınız olan kişilerle iletim kurabilir ve sürüş tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Waze uygulamasının bir diğer özelliği de topluluk kaynaklı olmasıdır. Yani kullanan kişiler tarafından oluşturulmuştur. Bu nedenle pek çok kişi de waze GPS haritalar trafik nasıl kontrol edilir diye merak etmektedir.

Wazenin Sürücülere Sunmuş Olduğu Olanaklar Nelerdir

Waze uygulamasının en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi kullanası son derece eğlenceli ve zevkli olan bir navigasyon uygulaması olmasıdır. Ülkemizde her geçen gün popülerliği artan waze GPS haritalar trafik nasıl kontrol edilir sorusunu da beraberinde getiriyor. Waze diğer navigasyon uygulamalarından çok daha kullanışlı ve eğlenceli olmasından kaynaklı olarak sürücülerin daha çok sık tercih ettiği bir navigasyon uygulamasıdır. İçinde barındırdığı pek çok özellik diğer navigasyon uygulamalarında bulunmamaktadır. Araç sürerken trafiğin hangi bölgelerde yoğun hani bölgelerde açık olduğunu waze uygulaması sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda waze oyun mekanikleri ile beraber bir sosyal oyunlaştırma modelidir.

Waze Sayesinde Trafikten Neler Olduğundan Haberdar Olun

Waze uygulaması kullanıcılarına çok farklı olanaklar sunma konusunda oldukça iddialı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Hala bu uygulamayı indirmemiş olan sürücüler için Waz’de GPS ve haritalar trafik nasıl kontrol edilir sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Waze uygulaması sayesinde kampanya yapan ya da uygun fiyata dolum yapabileceğiniz benzin istasyonlarını, polis kontrol noktalarını, trafik kazası olan bölgeleri, bozuk olan yolları, kısa yol önerilerini trafikteki diğer sürücülerden edinmenizi sağlamaktadır. Ve bu tüm işlemleri oyunlaştırarak kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Böylelikle hem eğlenmiş hem de trafikteki sorunlarla ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmış oluyorsunuz. Waze tüm sürücülerine güzel tecrübeler edinmesinin olanaklarını yaratmış bir uygulamadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *