Nurseli İdiz Yeniden Doğuyor
3 Ağu, 2015 18:19 tarihinde eklendi

Nurseli İdiz Yeniden Doğuyor

Nurseli İdiz Yeniden Doğuyor

Bildiğiniz gibi, bir çok farklı film ve proje içerisinde yer alan yılların belli oyuncularından Nurseli İdiz, son dönemlerde çok ciddi sorunlar yaşamış idi. Bu sorunlar, borçlar ve diğer olumsuz unsurlar, onu bir otelde içerken görüntüleyen gazetecilerin haberleri ile de bir araya gelin, medya da Nurseli İdiz hakkında hiç istenmeyen bir izlenim doğdu.

Lakin; kısa bir süre içerisin de \”Küllerimden doğacağım.\” Diyerek tekrar en iyi şekilde piyasaya çıkan Nurseli İdiz; Gani Müjde tarafından yapılacak olan yeni projede \”Harem\” adında ki tarihi içerikli komedi dizisinde \”Mozaikli Valide Sultan\” adlı karakteri hayata geçirecek. Üstelik, yaşadığı bir çok olayın ardından; \”Kendimi Özgür Aras\’a teslim ettim. Yaşadığım olaylardan sonra Özgür krizi çok iyi yönetti\” şeklinde yaptığı açıklama ile, yeni dostlar ve yeni yollar kurduğunu da sevenleri ile paylaşmış oldu.

Umuyoruz ki, Nurseli İdiz gibi bir isim bir daha bu şekilde medya içerisin de yer almaz ve yeniden başlangıcı olan bu proje ile birlikte; artık, imza attığı diğer yeni ve başarılı projeler içerisinde bizlerin karşısına çıkar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *